
Радіатор обігрівача для автомобілів 2108 2109 21099 2113 2114 2115, ZAZ 1102 1103 1105 (алюм) NISSENS 71942
1 138 ₴
- В наявності
- Код: NISSENS 71942
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність для а/м
ZAZ 1102 1103 1105 Tavria Slavuta
LuAZ 1301 1302
Lada 2108 2109 21099 2113 2114 2115
VIS 17052347
OEM НОМЕР: 2108-8101060
ТИП СЕРЦЕВИНИ: збірна
МАТЕРІАЛ СЕРЦЕВИНИ: алюміній
РОЗМІР СЕРЦЕВІНІ, ММ: 249*153*42
ТРАНМІСІСІЯ: МТ
КОНДИЦІЄНЕР: -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 71942 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 808101060 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Довжина ядра радіатора | 250 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138 ₴







