
Колодки гальмівні дискові передні VW TOUAREG від 2018 (CR7)/ AUDI A4 BERLINA (8W2,B9) AVANT (8W5,B9) 05/15-
1 951 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1667.00 REMSA
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Вага | 3,055 кг |
| Висота | 74,1 мм |
| Висота паковання | 7,8 см |
| Гальмівна система | AKEBONO |
| Довжина паковання | 20,6 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| зі спрямованим малюнком протектора | |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Кількість затискачів | 8 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Номер WVA | 25861 |
| Номер WVA | 25862 |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина | 16,8 мм |
| Ширина | 194,1 мм |
| Ширина паковання | 12,2 см |
Застосовність
- AUDI A4 B9 (8W2, 8WC), A4 B9 Avant (8W5, 8WD), A5 (F53, F5P), A5 Sportback (F5A, F5F), A5 Кабріолет (F57, F5E), A6 C8 (4A2), A6 Allroad C8 (4AH), A7 Sportback (4KA), A8 D5 (4N2, 4N8, 4NC, 4NL), Q5 (FYB, FYG), Q7 (4MB, 4MG), Q8 (4MN)
- VW TOUAREG (CR7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 1667.00 REMSA |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2018 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Довжина | 194.2 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Висота | 74 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A8, Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 951 ₴


