
Колодки гальмівні дискові передні VW TOUAREG від 2018 (CR7)/ AUDI A4 BERLINA (8W2,B9) AVANT (8W5,B9) 05/15-
1 146 ₴
- В наявності
- Код: 500958 JAPKO
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 3,055 кг |
| Висота | 74,1 мм |
| Висота паковання | 7,8 см |
| Гальмівна система | AKEBONO |
| Довжина паковання | 20,6 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| зі спрямованим малюнком протектора | |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Кількість затискачів | 8 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Номер WVA | 25861 |
| Номер WVA | 25862 |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина | 16,8 мм |
| Ширина | 194,1 мм |
| Ширина паковання | 12,2 см |
Застосовність
- AUDI A4 B9 (8W2, 8WC), A4 B9 Avant (8W5, 8WD), A5 (F53, F5P), A5 Sportback (F5A, F5F), A5 Кабріолет (F57, F5E), A6 C8 (4A2), A6 Allroad C8 (4AH), A7 Sportback (4KA), A8 D5 (4N2, 4N8, 4NC, 4NL), Q5 (FYB, FYG), Q7 (4MB, 4MG), Q8 (4MN)
- VW TOUAREG (CR7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 500958 JAPKO |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2018 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 146 ₴


