
Задні гальмівні колодки SSANGYONG KYRON, ACTYON, REXTON / REXTON II пр-во BREMBO P30014
1 275 ₴
- В наявності
- Код: BREMBO P30014
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сторона встановлення задний мост
Задня підвіска MULTI LINK Товщина 1 [мм] 16 Товщина 2 [мм] 15.6 Довжина [мм] 98.6 Висота [мм] 43.1 Датчик зношування з інтегрованим датчиком зносу Гальмівна система Akebono Застосування: SsangYong: ACTYON I, ACTYON SPORTS I (QJ), KYRON, REXTON / REXTON II (GAB_), RODIUS,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | BREMBO P30014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Ширина | 99 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 41 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з моделлю | Saibao, Magentis, Santa Fe, Sonata, Opirus, Optima, Getz, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Grandeur, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴



