Характеристики
| Вага | 1,117 кг |
| Висота | 45 мм |
| Гальмівна система | Bendix |
| Довжина | 125,9 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 16 мм |
Застосовність
- CHEVROLET NIVA (2123)
- LADA NADESCHDA (2120), NIVA Закритий позашляховик (2121, 2131)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | P41002 BREMBO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з моделлю | Niva, Nadeschda |
| Тип | Дискові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2121 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴



