
Підшипник задньої маточини Chevrolet Aveo Т200/Т250/Т255/ RENAULLogan/ Sandero I/ CLIO/ MEGANE
838 ₴
- В наявності
- Код: MEYLE 16-14 650 0001
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для Авео моделей Т200, Т250 и Т255.
Характеристики
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 37 мм |
Застосовність
- CHEVROLET SPARK (M300)
- DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), SANDERO
- NISSAN MICRA III (K12), MICRA C+C III (K12), NOTE (E11, NE11)
- RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO II (BB_, CB_), CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_), CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Фургон/хетчбек (SB_, SR_), LOGAN I (LS_), LOGAN EXPRESS (US_), MEGANE I (BA0/1_), MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_), Megane I Kombi van (KA_), MEGANE I Classic (LA0/1_), MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGANE I Cabriolet (EA0/1_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), SAFRANE I (B54_), SAFRANE II (B54_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), CLIO SYMBOL I (LB_), THALIA II (LU_), TWINGO I (C06_), TWINGO I Фургон/хетчбек (S06_), TWINGO II (CN0_), TWIZY (MAM_), SUPER 5 (B/C40_), SUPER 5 Фургон/хетчбек (S40_), 9 (L42_), 11 (B/C37_), 19 I (B/C53_), 19 I Chamade (L53_), 19 I Cabriolet (D53_), 19 II (B/C53_), 19 II Chamade (L53_), 19 II Cabriolet (D53_, 853_), 19 II Фургон/хетчбек (S53_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | MEYLE 16-14 650 0001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Renault |
| Сумісність з моделлю | Aveo, Sandero, Clio |
| Основні | |
| Марка | Renault |
| Вид підшипника | Маточини заднього колеса |
| Ширина | 37 мм |
| Модель | Logan |
| Сумісність | Renault SANDERO 2007-, Renault STEPWAY 2007-, Renault Symbol (LB) 1998-2009, Nissan MICRA III (K12) 2003-2010, Nissan NOTE (E11) 2006-, Renault CLIO I (B/C57_ 5/357_) 1990-1998, Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998-, Renault CLIO II Kasten (SB0/1/2_) 1998-, Renault CLIO III (BR0/1 CR0/1) 2005-, Dacia LOGAN (LS) 2004-, Dacia SANDERO 2008-, Dacia LOGAN MCV (KS) 2007-, Dacia SANDERO II 2012-, Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) 2009-, Renault LOGAN (LS_) 2004-, Renault LOGAN Kombi (KS_) 2007-, Renault LOGAN (L8_) 2013-, Renault MEGANE I (BA0/1_) 1995-2003, Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) 1996-2003, Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1999-2003, Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) 1996-2003, Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1996-2003 |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Dacia LOGAN (LS) 2004-, Dacia SANDERO 2008-, Dacia LOGAN MCV (KS) 2007-, Dacia SANDERO II 2012-, Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) 2009-, Nissan MICRA III (K12) 2003-2010, Nissan NOTE (E11) 2006-, Renault CLIO I (B/C57_ 5/357_) 1990-1998, Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998-, Renault CLIO II Kasten (SB0/1/2_) 1998-, Renault CLIO III (BR0/1 CR0/1) 2005-, Renault LOGAN (LS_) 2004-, Renault LOGAN Kombi (KS_) 2007-, Renault LOGAN (L8_) 2013-, Renault MEGANE I (BA0/1_) 1995-2003, Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) 1996-2003, Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1999-2003, Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) 1996-2003, Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1996-2003, Renault SANDERO 2007-, Renault STEPWAY 2007-, Renault Symbol (LB) 1998-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴



