
Колодки гальмівні передні (комплект 4 шт) MAZDA 6 Hatchback (GG), 6 Ліфтбек (GG), 6 Station Wagon (GY) BOSCH
1 383 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 0986494078
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 56,2 мм |
| Довжина | 131,5 мм |
| Знак відп. | ECE R90 APPROVED |
| Номер WVA | 24246 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 17,2 мм |
Застосовність
- MAZDA 6 Hatchback (GG), 6 Ліфтбек (GG), 6 Station Wagon (GY)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | BOSCH 0986494078 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 56.4 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з моделлю | 6, Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴


