
Колодки гальмівні передні (комплект 4 шт) MAZDA 6 Hatchback (GG), 6 Ліфтбек (GG), 6 Station Wagon (GY) BLUE
964 ₴
- В наявності
- Код: BLUE PRINT ADM54277
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 56,2 мм |
| Довжина | 131,5 мм |
| Знак відп. | ECE R90 APPROVED |
| Номер WVA | 24246 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 17,2 мм |
Застосовність
- MAZDA 6 Hatchback (GG), 6 Ліфтбек (GG), 6 Station Wagon (GY)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | BLUE PRINT ADM54277 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964 ₴





