
Гальмівні колодки передн. FORD C-MAX 2007 -, C-MAX II 2010 -, FOCUS 04-. MAZDA 3 FOMAR
1 010 ₴
- В наявності
- Код: FO 914581 FOMAR
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота 1 | 62,40 мм |
| Висота 2 | 66,30 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,945/947 |
| Гальмівна система | ATE |
| Товщина | 17,00 мм |
| Ширина 1 | 155,20 мм |
| Ширина 2 | 156,50 мм |
Застосовність
- FORD C-MAX (DM2), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU), ECOSPORT, FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), FOCUS II Кабріолет, FOCUS III, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III Turnier, KUGA I, KUGA II (DM2), TRANSIT CONNECT Мінівен, TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен, TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен
- MAZDA 3 (BK), 3 Ліфтбек (BK), 3 (BL), 3 Ліфтбек (BL), 5 (CR19), 5 (CW)
- VOLVO C30 (533), C70 II Кабріолет (542), S40 II (544), V40 Хетчбек (525), V40 Cross Country (526), V50 (545)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Connect, V40, S40, C-Max, C30, C70, Kuga |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | FO 914581 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Кросс-номери | 1223682, 1321517, 1360305, 1508074, 1519528, 1566093, 1695810, 1712024, 1753844, 1759370, 1765766, 1809256, 1816524, 1826241, 3M512K021AB, 3M5J2K021A1A, 5181461, AV612K021BA, AV612K021BB, BV612001CB, CN152K021AA, CV612001BC, MEAV6J2K021AA MAZDA B3YH3323Z, B3YH3323ZA, B4YB3323Z, BPYK3323Z, BPYK3323ZA, BPYK3323ZA9C, C2Y33323ZA, C2Y33323ZB MITSUBISHI BPYK3323ZA9C, BPYK3323ZB9C VOLVO 30681739, 30683554, 30715023, 30736923, 30742030, 30793618, 31341301 |
| Виробник | Fomar Friction |
| Товщина | 18.1 мм |
| Ширина | 156.6 мм |
| Висота | 67 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴




