
Фільтр салону вугільний HYUNDAI MATRIX / ELANTRA 2000-2006/Coupe 02-09
254 ₴
- В наявності
- Код: C82401PCWANLANDA
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність
- HYUNDAI COUPE II (GK), ELANTRA III (XD), ELANTRA III Ліфтбек (XD), MATRIX (FC)
Характеристики
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 233 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C82401PCWANLANDA |
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Matrix |
| Сумісність | Hyundai COUPE (GK) 2001-2009, Hyundai Elantra (HD) 2006-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴


