
Пильник/відбийник переднього амортизатора (комлект 2шт) RENAULT MEGANE III/SCENIC III/FLUENCE/LATITUDE
1 084 ₴
- В наявності
- Код: KYB 912024
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,100 кг |
| Висота паковання | 18 см |
| Довжина паковання | 22 см |
| Ширина паковання | 11 см |
Оригінальні номери
- RENAULT
Застосовність
- RENAULT FLUENCE (L3_), LATITUDE (L70_), MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_), SCENIC III (JZ0/1_), SCENIC III VAN (JZ0/1_), GRAND SCENIC III (JZ0/1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | KYB Industry |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | KYB 912024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Сумісність | Renault FLUENCE (L30_) 2010-, Renault Latitude (L70) 2010-, Renault MEGANE III (BZ0_) 2008-, Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2008-, Renault MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2008-, Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) 2004-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴


