
Підшипник маточини передній LACETTI, NUBIRA, EPICA, Tacuma DAC39740039 PROFIT
622 ₴
- В наявності
- Код: DAC39740039 PROFIT
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маса 0.722 кг
Довжина×Висота×Ширина 100×50×130 см
Діаметр [мм] 39
Висота [мм] 74
Ширина (мм) 39
Застосовність
CHEVROLET EPICA (KL1_), LACETTI (J200), LACETTI Ліфтбек (J200), LACETTI Універсал (J200), NUBIRA Ліфтбек, NUBIRA Універсал, REZZO Мінівен (U100) DAEWOO LACETTI Хетчбек (KLAN), LEGANZA (KLAV), NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Ліфтбек (J200), NUBIRA Wagon (J200), REZZO (U100)Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | DAC39740039 PROFIT |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Основні | |
| Марка | Chevrolet |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Ширина | 39 мм |
| Модель | Lacetti |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴


