
Підшипник маточини передній LACETTI, NUBIRA, EPICA, Tacuma GMB GH039065E
744 ₴
- В наявності
- Код: GMB GH039065E
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маса 0.722 кг
Довжина×Висота×Ширина 100×50×130 см
Діаметр [мм] 39
Висота [мм] 74
Ширина (мм) 39
Застосовність
CHEVROLET EPICA (KL1_), LACETTI (J200), LACETTI Ліфтбек (J200), LACETTI Універсал (J200), NUBIRA Ліфтбек, NUBIRA Універсал, REZZO Мінівен (U100) DAEWOO LACETTI Хетчбек (KLAN), LEGANZA (KLAV), NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Ліфтбек (J200), NUBIRA Wagon (J200), REZZO (U100)Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GMB |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | GMB GH039065E |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Марка | Chevrolet |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Ширина | 39 мм |
| Модель | Lacetti |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴


