
Підшипник маточини передній LACETTI, NUBIRA, EPICA, Tacuma FAG 713 6446 70
1 122 ₴
- В наявності
- Код: FAG 713 6446 70
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маса 0.722 кг
Довжина×Висота×Ширина 100×50×130 см
Діаметр [мм] 39
Висота [мм] 74
Ширина (мм) 39
Застосовність
CHEVROLET EPICA (KL1_), LACETTI (J200), LACETTI Ліфтбек (J200), LACETTI Універсал (J200), NUBIRA Ліфтбек, NUBIRA Універсал, REZZO Мінівен (U100) DAEWOO LACETTI Хетчбек (KLAN), LEGANZA (KLAV), NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Ліфтбек (J200), NUBIRA Wagon (J200), REZZO (U100)Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | FAG 713 6446 70 |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Марка | Chevrolet |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Ширина | 39 мм |
| Модель | Lacetti |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴



