
Підшипник маточини передній LACETTI, NUBIRA, EPICA, Tacuma SATO TECH WB90621
479 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH WB24102
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маса 0.722 кг
Довжина×Висота×Ширина 100×50×130 см
Діаметр [мм] 39
Висота [мм] 74
Ширина (мм) 39
Застосовність
CHEVROLET EPICA (KL1_), LACETTI (J200), LACETTI Ліфтбек (J200), LACETTI Універсал (J200), NUBIRA Ліфтбек, NUBIRA Універсал, REZZO Мінівен (U100) DAEWOO LACETTI Хетчбек (KLAN), LEGANZA (KLAV), NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Ліфтбек (J200), NUBIRA Wagon (J200), REZZO (U100)Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SATO TECH WB24102 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Основні | |
| Марка | Chevrolet |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Ширина | 39 мм |
| Модель | Lacetti |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴


