
НАКІНЕЧНИК РУЛЬОВОЇ ТЯГИ JEEP COMPASS/PATRIOT, DODGE AVENGER/CALIBER/JOURNEY FRONT L/R
572 ₴
- В наявності
- Код: 32-26102 KAPIMSAN
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| D1 | 16 мм |
| Висота паковання | 5 см |
| Довжина 1 | 123 мм |
| Довжина 2 | 31 мм |
| Довжина паковання | 20 см |
| Місце монтажу | з обох боків |
| Місце монтажу | зовні |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Розмір нарізі 1 | M14X1.5 |
| Розмір нарізі 2 | M12X1.25 |
| Тип паковання | Коробка |
| Форма | прямий |
| Ширина паковання | 9,5 см |
Застосовність
- CHRYSLER SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS), VOYAGER IV (RG, RS)
- DODGE AVENGER, CALIBER, JOURNEY, JOURNEY VAN (JC)
- FIAT FREEMONT (345_)
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Kapimsan |
| Код запчастини | 32-26102 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2010 |
| Кросс-номери | 68141058AA CHRYSLER 05183761AD, 5066373AA, 5183761AB, 5183761AC, 5183761AD, 68014944AA, 68141058AA DODGE 05183761AD, 5183761AA, 5183761AB, 5183761AC, 5183761AD, 68141058AA FIAT 05183761AD, 68141058AA, K05183761AA, K05183761AB, K05183761AC, K05183761AD, K68014944AA, K68141058AA JEEP 5183761AA, 5183761AB, 5183761AD, 68141058AA LANCIA 68141058AA, K05183761AD, K68141058AA |
| Сумісність з моделлю | Compass, Caliber, Avenger, Caravan, Freemont, Journey, Flavia, Voyager, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Caliber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴





