
Ричаг задній поперечний лів/прав MITSUBISHI LANCER 03-08/ OUTLANDER 02-06/DODGE CALIBER/JEEP COMPASS/PATRIOT
1 176 ₴
- В наявності
- Код: J4945502 HERTH+BUSS
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 1,991 кг |
| Висота паковання | 6,0 см |
| Довжина паковання | 37,0 см |
| Сторона монтажу | Задня вісь зверху |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 11,5 см |
| Штанга/підпірний брус | Маятникова тяга |
Застосовність
- DODGE CALIBER
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VII Універсал (CS_W, CT_W), OUTLANDER I (CU_W)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Compass, Patriot, Lancer |
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J4945502 HERTH+BUSS |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Довжина | 316 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴


