
Тяга развалу MITSUBISHI LANCER 03-08/ OUTLANDER 02-06/DODGE CALIBER/JEEP COMPASS/PATRIOT
1 402 ₴
- В наявності
- Код: MEYLE 32-16 050 0031
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіскиMITSUBISHI LANCER 03-08. OUTLANDER 02-06
Характеристики
| Вага | 0,665 кг |
| Висота паковання | 5,0 см |
| Довжина паковання | 22,0 см |
| Сторона монтажу | Задня вісь знизу |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 5,0 см |
| Штанга/підпірний брус | Маятникова тяга |
Застосовність
- DODGE CALIBER
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VII Універсал (CS_W, CT_W), OUTLANDER I (CU_W)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Compass, Patriot, Lancer |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 32-16 050 0031 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 05105270AD MITSUBISHI MN100109, MR554111 74086 FEBI BILSTEIN 273C0573 RIDEX 57-17411 TALOSA ADBP860021 BLUE PRINT CJ-905 JAPANPARTS CVM-11 CTR GV0361 CTR J4945025 HERTH+BUSS JAKOPARTS JE-346 TEKNOROT MAB-022 FEBEST MAB-114RUB FEBEST MAB-114Z FEBEST SKCA-0050571 Stark TC5682 DELPHI TC5682-11B1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 402 ₴









