
Тяга развалу MITSUBISHI LANCER 03-08/ OUTLANDER 02-06/DODGE CALIBER/JEEP COMPASS/PATRIOT
1 255 ₴
- В наявності
- Код: FEBEST 0425-CU20L
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіскиMITSUBISHI LANCER 03-08. OUTLANDER 02-06
Характеристики
| Вага | 0,665 кг |
| Висота паковання | 5,0 см |
| Довжина паковання | 22,0 см |
| Сторона монтажу | Задня вісь знизу |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 5,0 см |
| Штанга/підпірний брус | Маятникова тяга |
Застосовність
- DODGE CALIBER
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VII Універсал (CS_W, CT_W), OUTLANDER I (CU_W)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Compass, Patriot, Lancer |
| Виробник | Febest |
| Код запчастини | FEBEST 0425-CU20L |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴


