
Сайлентблок заднього поздовжнього важеля ( канфета) DODGE/ CITROEN/ MITSUBISHI/ PEUGEOT
620 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH PS12267
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,520 кг |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Сторона монтажу | спереду |
| Товщина | 70 мм |
Застосовність
- CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_), C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_), C4 AIRCROSS
- MITSUBISHI ASX (GA_W_), LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER II (CW_W)
- PEUGEOT 4007 (VU_, VV_), 4008
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, Caliber, C-Crosser, 4008, Outlander, 4007, C4 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SATO TECH PS12267 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴




