
Гальмівни колодки передні AUDI A4 00-.A6 97-05,SKODA SUPERB І, VW PASSAT B5/B5.5, SEAT EXEO HI-Q
1 356 ₴
- Немає в наявності
- Код: HI-Q SP2001A
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Вага | 2,24 кг |
| Висота | 71 мм |
| Висота паковання | 7,874 см |
| Гальмівна система | ATE |
| Довжина паковання | 20,32 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| зі спрямованим малюнком протектора | |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Номер WVA | 20676 |
| Номер WVA | 21938 |
| Номер WVA | 21939 |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина | 20,4 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Ширина паковання | 12,192 см |
Застосовність
- AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Кабріолет (8H7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Кабріолет (8HE), A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5), A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5)
- SEAT EXEO (3R2), EXEO ST (3R5)
- SKODA SUPERB I (3U4)
- VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HI-Q SP2001A |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Рік випуску автомобіля | 2000 |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | A6, Superb, A4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 156.3 мм |
| Висота | 74.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 356 ₴





