
Диск гальмівний Ваз 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115) SOLGY
718 ₴
- В наявності
- Код: 208119 SOLGY
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 98 мм |
| Висота | 42,5 мм |
| Діаметр центрування | 58,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Колір | чорний |
| Мін. товщина | 10,8 мм |
| Поверхня | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 13 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Застосовність
- LADA SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114), SAMARA Ліфтбек (21099, 2115), SAMARA Хетчбек (2113, 2114)
- ZAZ TAVRIA (1102)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 208119 SOLGY |
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр диска | 239 мм |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Мoдель | 2108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴




