
Диск гальмівний передній AUDI/ SEAT/ SKODA/ VW Зовнішній діаметр312 мм BREMBO 09.9772.11
2 773 ₴
- В наявності
- Код: BREMBO 09.9772.11
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 112 мм |
| Вага | 8,3 кг |
| Висота | 50 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Знак відп. | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр | 312 мм |
| Мін. товщина | 22 мм |
| Обробка | з високим вмістом вуглецю |
| Поверхня | з покриттям |
| Схема розточування/кількість отворів | 10/5 |
| Тип гальмівного диска | З внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
Застосовність
- AUDI A1 (8X1, 8XK), A1 Sportback (8XA, 8XF), A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7), A3 (8V1, 8VK), A3 Sportback (8VA, 8VF), A3 Limousine (8VS, 8VM), A3 Кабріолет (8V7, 8VE), A3 Sportback (8YA), A3 Limousine (8YS), Q2 (GAB, GAG), Q3 (8UB, 8UG), Q3 (F3B), TT (8J3), TT Roadster (8J9), TT (FV3, FVP), TT Roadster (FV9, FVR)
- CUPRA FORMENTOR (KM7)
- SEAT ALHAMBRA (710, 711), ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), ATECA (KH7, KHP), LEON (1P1), LEON (5F1), LEON SC (5F5), LEON ST (5F8), LEON (KL1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA KAROQ (NU7, ND7), KODIAQ (NS7, NV7, NS6), OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3), OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6), OCTAVIA IV (NX3, NN3), OCTAVIA IV Combi (NX5), SUPERB I (3U4), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), SUPERB III (3V3), SUPERB III Універсал (3V5), YETI (5L)
- VW ARTEON (3H7, 3H8), BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH), CADDY ALLTRACK Мінівен (SAB), CADDY ALLTRACK Фургон/мінівен (SAA), EOS (1F7, 1F8), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF VI Кабріолет (517), GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2), GOLF VII Variant (BA5, BV5), GOLF VIII (CD1), GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5), GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), PASSAT CC B6 (357), PASSAT B7 (362), PASSAT B7 Variant (365), PASSAT ALLTRACK B7 (365), CC B7 (358), PASSAT B8 (3G2, CB2), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5), PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5), SCIROCCO III (137, 138), SHARAN (7N1, 7N2), TIGUAN (5N_), TIGUAN (AD1, AX1), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN (1T3), TOURAN (5T1), T-ROC (A11, D11)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BREMBO 09.9772.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 312 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 25 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 773 ₴



