
Фільтр салону RENAULT FLUENCE, MEGANE III MEYLE 16-12 319 0021
366 ₴
- В наявності
- Код: MEYLE 16-12 319 0021
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | фільтр |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 149 мм |
Застосовність
- RENAULT FLUENCE (L3_), MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16-12 319 0021 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 27 27 734 88R, 27 27 768 11R, 27 27 789 70R |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴





