
Опора кульова LADA LARGUS, RENAULT LOGAN, SANDERO/STEPWAY I, CLIO III/ IV, MEGANE II/SCENIC II/ZOE
448 ₴
- В наявності
- Код: TRW JBJ721
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 261 г |
| Вага брутто | 311 г |
| Висота паковання | 8,7 см |
| Довжина паковання | 9,3 см |
| Ширина паковання | 8,7 см |
Застосовність
- DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), SANDERO
- LADA LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_)
- RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Фургон/хетчбек (SB_, SR_), CLIO III Grandtour (KR0/1_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Grandtour (KH_), CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_), MEGANE II Універсал (KM0/1_), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_), MEGANE II Фургон/універсал (KM_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), SCENIC II (JM0/1_), GRAND SCENIC II (JM0/1_), TWIZY (MAM_), ZOE (BFM_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | TRW |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TRW JBJ721 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 001-10-26176 BBR Automotive 0404173 OCAP 0404406 OCAP 16-16 010 0004/S MEYLE 16-16 010 0033/S MEYLE 22.BJ.820 ETS 2203005 FORMPART 220410 A.B.S. 22287AP APlus 2301-0322 PROFIT 2462S0087 RIDEX 27-90536 DYS 29469-PCS-MS MASTER-SPORT GERMANY 29469-SET-MS MASTER-SPORT GERMANY 30132 ASAM AUTOMOTIVE 30823 ASAM AUTOMOTIVE 33621 3RG 40 16 047 93R DACIA 40 16 047 93R RENAULT 4005280 SASIC 4225054 KRAFT AUTOMOTIVE 4340300400 JP GROUP 4503000 FORMPART 47-06342 TALOSA 47175z KLAXCAR FRANCE 49151 MAPCO 49395173 CORTECO 5043931 NK 506-29030 IAP QUALITY PARTS 52-00332-SX STELLOX 52-03349-SX STELLOX 52-05272A-SX STELLOX 52-05272-SX STELLOX 5288 SIDEM 53027 Metalcaucho 54032 AIC 5486 SIDEM 57012 SPIDAN CHASSIS PARTS 57021008 METZGER 58126 SPIDAN CHASSIS PARTS 60 92 3996 SWAG |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Місце встановлення | Нижня |
| Довжина | 55 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Сумісність з моделлю | Twizy, Sandero, Scenic, Megane, Clio, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | LOGAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴




