
Сайлентблок 2108-15/2110-2112/PRIORA/GRANTA /KALINA переднього важеля (ніжний) 819671 SIDEM
226 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 819671 SIDEM
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок 2108-15/2170/2190/1118 важеля переднього (ніжний) SIDEM
Застосовність
- LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112), GRANTA (2190_), GRANTA Liftback (2191_), GRANTA Хетчбек (2192_), KALINA Хетчбек (1119), KALINA Ліфтбек (1118), KALINA Універсал (1117), KALINA II Хетчбек (2192_), KALINA II Універсал (2194_), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114), SAMARA Ліфтбек (21099, 2115), SAMARA Хетчбек (2113, 2114)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 819671 SIDEM |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2108 2904040, 21080 2904040, 21080 2904040 00, 2190 2904040, 21900 2904040, 21900 2904040 00 |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2111, 2112, 2114, 2115, 2171, 2170, 2172, 1117, 2171, 1118, 1119, 2109, 21099, 2110, 2113 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 48.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 35.1 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


