
Пружини підвіски передня LADA GRANTA/ KALINA/ PRIORA SATO TECH CS4381F
570 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH CS4381F
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LESJOFORS Пружини підвіски
LADA (VAZ) GRANTA (2190_) [2011], KALINA (1119, 1118, 1117) [2004], PRIORA (2172, 2170_, 2171) [2008, 2007, 2009] ПЕРЕД
-
Аналоги:
Характеристики
| Вага | 2,01 кг |
| Довжина | 374 мм |
| Зовнішній діаметр | 146 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Параметри | E |
| Товщина 1 | 12,25 мм |
| Форма ресори | Віта пружина |
Застосовність
- LADA GRANTA (2190_), KALINA Хетчбек (1119), KALINA Ліфтбек (1118), KALINA Універсал (1117), PRIORA Хетчбек (2172), PRIORA Ліфтбек (2170_), PRIORA Універсал (2171)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SATO TECH CS4381F |
| Виробник | Lesjofors |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування | Передня |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Мoдель | Калина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


