
Сайлентблок задньої балки Renault Kangoo (98-) SASIC 2604009
492 ₴
- В наявності
- Код: SASIC 2604009
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задней балки Renault Kangoo (98-)
Характеристики
Артикул 2604009
Бренд SASIC
Висота 1 [мм] 75,5
Висота 2 [мм] 27,5
Внутрішній діаметр [мм] 34
для номера OE 7700301255
Зовнішній діаметр [мм] 72
Спосіб зберігання Гумово-металевий підшипник
Сторона монтажу Задня вісь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 34 мм |
| Діаметр зовнішній | 72 мм |
| Висота | 75.5 мм |
| Висота внутрішня | 27.5 мм |
| Код запчастини | SASIC 2604009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴




