
Щітка склоочисника гібридна 550mm (22) (J-HOOK) (MU-22g) MASUMA
245 ₴
- В наявності
- Код: (MU-22g) MASUMA
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка склоочисника гібридна 550mm (22) hook (гачок) MASUMA
Тип щітки гібридна
Серія Hybrid
Місце встановлення спереду
Довжина [мм] 550mm (22)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masuma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина водійського двірника | 550 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 525 мм |
| Тип кріплення | Гачок |
| Код запчастини | (MU-22g) MASUMA |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип | Гібридний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | Prado |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴






