
Фільтр повітряний SSANGYONG KORANDO/Musso 2.0-2.3 TDIC 4X4, 2.9 TD, 3.2, 3.2 (KJ), KORANDO CABRIO (KJ) 2.3
420 ₴
- В наявності
- Код: BLUE PRINT ADG02228
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 60 мм |
| Довжина всередині | 263 мм |
| Довжина зовні | 282 мм |
| Ширина всередині | 175 мм |
| Ширина зовні | 191 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BLUE PRINT ADG02228 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з моделлю | Korando, Musso Sports, Musso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


