
Амортизатор задній газомасляний RENAULT MEGANE II SCENIC II/ GRAND SCENIC II SATO TECH 21811R
1 303 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH 21811R
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструкція амортизатора демпфер ресори рекомендована попарна заміна
Система амортизаторів Дві труби
Спосіб кріплення амортизатора вушко знизу, вушко зверху
Сторона монтажу Задня вісь
Тип амортизатора Тиск газу
Застосовність
- RENAULT FLUENCE (L3_), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_), MEGANE II Універсал (KM0/1_), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_), MEGANE II Фургон/універсал (KM_)
Характеристики
| O отвору | 25,4 мм |
| Вага | 1,900 кг |
| Висота паковання | 7,2 см |
| Діаметр штока поршня | 12,4 мм |
| Довжина 1 | 315 мм |
| Довжина 2 | 481 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху |
| Спосіб кріплення амортизатора | нижній міст |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Ширина паковання | 7,2 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Газомасляний |
| Конструкція | Двотрубний |
| Розташування | Задній міст |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Код запчастини | SATO TECH 21811R |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303 ₴


