
Барабан гальмівний задний Ланос, Сенс зі ступицею HI-Q - SD3036
1 318 ₴
- В наявності
- Код: HI-Q - SD3036
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник HI-Q - SD3036
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 100 мм |
| Вага | 5,9 кг |
| Висота | 80,8 мм |
| Внутр. висота гальм. барабана | 53,6 мм |
| Діаметр центрування | 50215 мм |
| Зовнішній діаметр | 242 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Тип гальма | Барабанне гальмо |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BOSCH |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Стан | Новий |
| Ступичний підшипник | Ні |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Мoдель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 318 ₴




