
Фільтр повітряний SONATA VII (LF) 2.0, 2.4/OPTIMA IV (JF) 1.7D, 2.0, 2.4 BLUE PRINT ADG022153
649 ₴
- В наявності
- Код: BLUE PRINT ADG022153
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 198 мм |
Застосовність
- HYUNDAI SONATA VII (LF)
- KIA K8 (GL3), OPTIMA (JF), OPTIMA Sportswagon (JF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | BLUE PRINT ADG022153 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴


