
Втулка стабілізатора задня Лачетті седан хетчбек CTR
47 ₴
- В наявності
- Код: CVKD-31
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора задня Лачетті CTR, седан і хетчбек, не підходить на універсал
Виробництво CTR, Корея
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKD-31 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴



