
Фільтр повітряний RENAULT FLUENCE, MEGANE III, SCENIC IV 1.5/1.9 dCi 11/08 WIX FILTERS WA9655
302 ₴
- В наявності
- Код: WIX FILTERS WA9655
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 192 мм |
Застосовність
- RENAULT FLUENCE (L3_), MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_), SCENIC III (JZ0/1_), SCENIC III VAN (JZ0/1_), GRAND SCENIC III (JZ0/1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WIX FILTERS WA9655 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴


