
Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY (_V4_), CAMRY (_V5_), VENZA/ LEXUS ES (_V6_)MEYLE 30-12 321 0035
287 ₴
- В наявності
- Код: MEYLE 30-12 321 0035
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 200 мм |
Застосовність
- LEXUS ES (_V6_)
- TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V3_), CAMRY Ліфтбек (_V4_), CAMRY Ліфтбек (_V5_), VENZA (_V1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | ES |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | MEYLE 30-12 321 0035 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | Camry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴


