
Втулка переднього стабілізатора гумова FORD FIESTA VI 2009=> FRONT L/R SID 803808 SIDEM
197 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: SID 803808 SIDEM
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O стабілізатора | 22 мм |
| потрібна кількість | 2 |
| Сторона монтажу | всередині |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SID 803808 SIDEM |
| Виробник | Sidem |
| Країна виробник | Бельгія |
| Внутрішній діаметр | 21.5 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 44 мм |
| Висота | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.





