
Амортизатор багажника SSANGYONG KYRON 8186400LESJOFORS ціна за 1 шт
771 ₴
- В наявності
- Код: 8186400 LESJOFORS
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,22 кг |
| Діаметр корпуса | 18 мм |
| Діаметр штока поршня | 8 мм |
| Довжина | 411 мм |
| Роб. об’єм | 151,5 мм |
| Сила випуску | 330 Н |
Застосовність
- SSANGYONG KYRON
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PMC PQD-010 |
| Виробник | Lesjofors |
| Країна виробник | Швеція |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | KYRON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴




