
Опора амортизатора гумометалева в комплекті LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112) FRONT L/R PROFIT
669 ₴
- В наявності
- Код: PROFIT PR 2314-0697
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність
LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112)
Характеристики
| Вага | 1,300 кг |
| Висота паковання | 14,7 см |
| Довжина паковання | 15,4 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Ширина паковання | 8,7 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | PROFIT PR 2314-0697 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 2110 |
| Марка | ВАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴




