
Опора кульова KYRON/ACTYON MOOG SY-BJ-12699 (Корея)
723 ₴
- В наявності
- Код: MOOG SY-BJ-12699
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник MOOG SY-BJ-12699(Корея)
Характеристики
| Вага | 684 г |
| Вага брутто | 736 г |
| Висота паковання | 9,3 см |
| Довжина паковання | 10,5 см |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Нахил конуса | 1/8 |
| Розмір нарізі | M16xP1.5 |
| Ширина паковання | 9,3 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SY-BJ-12699 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 4453108002, 4453208000, 4453308000, 4453408001, 4453508004, 4454109000, 4454109001, 4454109002, 4454109003, 4454109004, 4454109005, 4454109005R |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 81 мм |
| Розмір конуса | 19.5 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴


