
Колодки гальмівні передні DAEWOO NEXIA, ESPERO 95-, OPEL ASCONA, KADETT 81-92, OMEGA A, VECTRA A 88-95
375 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P190
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LPR Колодки гальмівні дискові (комплект 4 шт)
ПЕРЕДН DAEWOO NEXIA, ESPERO 95-, OPEL ASCONA, KADETT 81-92, OMEGA A, VECTRA A 88-95
ПЕРЕДН DAEWOO NEXIA, ESPERO 95-, OPEL ASCONA, KADETT 81-92, OMEGA A, VECTRA A 88-95
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LPR 05P190 |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Omega, Vectra, Nexia |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Мoдель | Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴





