
Колодки гальмівні передні KYRON/ACTYON/REXTON/REXTON II/SANTA FE I/H-1 LPR 05P858
1 029 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P858
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішня ширина [мм]149,00
Товщина 1 [мм]16,50
виконує норми ЕЕКE9-90R-01,261/223
WVA номер 23569
Висота всередині [мм]58,00
Сторона встановлення передній міст
Застосування:
SsangYong: ACTYON I, ACTYON SPORTS I (QJ), KYRON, REXTON / REXTON II (GAB_), RODIUS,
Hyundai: SANTA FE I 2,0-2,4; H-1 2.5; TRAJET (FO) Мінівен 2.0; XG (XG) Седан 2.5 -3.0Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon, Rexton, Santa Fe |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | LPR 05P858 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 4813008250, 4813008260, 1Y040NS041, 41060-4L092, 41060-5L725, 41060-9E025, 41060ZG225, 55861370260, 58101-26A00, 58101-26A10, 58101-26A30, 58101-26A30 S1, 58101-39A30, 58101-39A40, 581013AA10, 581013AA20, 58101-3AA30, 58101-47A00, 58101-4AA26, 58101-4AA90, AY040NS048, AY040NS054, AY040NS081, AY040NS090 |
| Товщина | 16.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
| Сумісність | Hyundai SANTA FÉ I (SM) 2000-2006, Hyundai H-1 / STAREX 1997-, Ssangyong Rexton (GAB) 2001- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴



