
Гальмівні колодки Ланос 1,5 Сенс,Матиз,Нексия передние 13" BREMBO P15006
912 ₴
- В наявності
- Код: BREMBO P15006
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул BREMBO P15006
Бренд BREMBO P15006
Внутрішня ширина [мм]127,00
Товщина 1 [мм]16,00
виконує норми ЕЭКЕ4-90R-01322/655
WVA номер 23241
Висота всередині [мм]48,00
Сторона установки передній міст
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | BREMBO P15006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Ширина | 127 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 48 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з моделлю | Spark, Benni Mini, Sens, Matiz, QQ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Серія | LANOS (KLAT) 1997- |
| Сумісність | Chevrolet MATIZ (M200 M250) 2005-, Daewoo MATIZ (KLYA) 1998-, Daewoo NEXIA (KLETN) 1995-1997, Daewoo NEXIA Sedan (KLETN) 1995-2001, Daewoo LANOS (KLAT) 1997-, Daewoo LANOS Sedan (KLAT) 1997-, ЗАЗ Lanos pick-up 2004-, З Sens 2002-, Chery QQ (S11) 2003–, Chery QQ6 (S21) 2006-, Chevrolet Spark (M100) 2000-2011, Chevrolet Spark II (M200) 2005-2010, Сhevrolet Spark (M100) 2000-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴


