
Втулка переднього стабілізатора DODGE CALIBER JEEP COMPASS/PATRIOT
154 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH PS10553
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність BLUE PRINT ADA108016
- DODGE CALIBER
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
Характеристики
| Вага | 0,068 кг |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 51 мм |
| Матеріал | Гума |
| Матеріал | Гума з текстильною прокладкою |
| Місце монтажу | Передня вісь з обох боків |
| Товщина | 54 мм |
| Ширина | 51 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з моделлю | Dodge, Patriot, Caliber |
| Код запчастини | PS10553 |
| Внутрішній діаметр | 23.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Jeep |
| Мoдель | PATRIOT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 ₴


