
Передні колодки гальмівні NIVA от 01.1987- TRW GDB265M
530 ₴
- В наявності
- Код: TRW GDB265M
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 1,117 кг |
| Висота | 45 мм |
| Гальмівна система | Bendix |
| Довжина | 125,9 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 16 мм |
Застосовність
- CHEVROLET NIVA (2123)
- LADA NADESCHDA (2120), NIVA Закритий позашляховик (2121, 2131)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Індія |
| Код запчастини | TRW GDB265M |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | Niva, Nadeschda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2121 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴



