Характеристики
| Видима висота гальм. барабана | 89,5 мм |
| Внутр. висота гальм. барабана | 57,5 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 250 мм |
| Діаметр центрування | 100 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 251,5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2121-3502070kh |
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Ступичний підшипник | Ні |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Мoдель | 2121 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴





