
Амортизатор багажника SSANGYONG REXTON ( лівий) від 2004 PROFIT
394 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: PR 2015-0295 PROFIT
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O | 8 мм |
| Діаметр корпуса | 18 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Роб. об’єм | 210 мм |
| Сила випуску | 620 Н |
Застосовність
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | REXTON |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | REXTON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


