
Амортизатор багажника SSANGYONG REXTON ( правий та лівий) від 2004 MAGNET
563 ₴
- В наявності
- Код: MM GS0332
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O | 8 мм |
| Діаметр корпуса | 18 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Роб. об’єм | 210 мм |
| Сила випуску | 620 Н |
Застосовність
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | REXTON |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | REXTON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563 ₴






