
Передні колодки Hyundai Elantra IV, Sonata IV-V, COUPE, ix20, Tucson, TIBURON/ Kia SOUL I, SPORTAGE II HI-Q
824 ₴
- В наявності
- Код: HQ SP1202
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 60,00 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,946/1088 |
| Гальмівна система | MANDO |
| Товщина | 17,00 мм |
| Ширина | 131,40 мм |
Застосовність
- HYUNDAI COUPE I (RD), COUPE II (GK), ELANTRA III (XD), ELANTRA IV Ліфтбек (HD), GALLOPER II (JK-01), ix20 (JC), SONATA IV (EF), SONATA V (NF), TIBURON Купе, TUCSON (JM)
- KIA CARENS III Мінівен (UN), MAGENTIS I (GD, MS), MAGENTIS II (MG), SOUL I (AM), SPORTAGE II (JE_, KM), VENGA (YN)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sangsin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | HQ SP1202 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴


