
Гальмівні колодки передні ВАЗ 2108-21099, 2113-2115, 2110-2112, 1117-1119 Калина, Пріора 2170-2172
594 ₴
- В наявності
- Код: TRW GDB469M
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 62 мм |
| для виробника | TRW |
| Знак відп. | E9 90R 01107/356 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Товщина | 17,5 мм |
| Ширина | 104,3 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | TRW GDB469M |
| Стан | Новий |
| Виробник | TRW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Сумісність | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Kalina II (2192) 2013-, ВАЗ Kalina (1117) універсал 2004-, ВАЗ Kalina II (2194) універсал 2013-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009-, ВАЗ Priora (2172) хетчбек 2008-, ВАЗ 2112 1999-2008, З 2113 2004-2013, З 2114 2001-2013, З 2115 1997-2012, ВАЗ 2110 1995-2014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594 ₴






